Jejich hudba vychází ze SKA, je však ovlivněna i dalšími styly jako je swing, R'n'R, disko nebo punk. Jednotlivé písně z dílny Vertiga jsou vystavěny na silných melodických základech a převážně rychlém, občas však i houpavějším tempu, které nenechá nikoho v klidu.

ZLOMVAZKAP 2005, tradiční fotbalový turnaj
dostupnost: Metro A - stanice Jiřího z Poděbrad, poté pěšky dolů po Vinohradské ulici, odbočit třetí ulicí (Budečská) až k Riegrovým sadům.

Uzávěrka přihlášek: 20.5.2005 do 17:00 v Infocentru ve foyer DISKu.

Z časových důvodů bude akceptováno maximálně osm nejrychleji přihlášených týmů.

pravidla:
Šest hráčů v týmu (počet náhradníků není omezen)
Zápasy se hrají vyřazovacím způsobem a semifinálová utkání se budou hrát dvakrát deset minut; zápas o třetí místo a finále dvakrát deset minut.
V případě remízy v semifinálovém utkání, zápas o třetí místo a finále, nastavení jedenkrát pět minut, následovně penaltový rozstřel.

sobota 21.5.2005 od 23:00hod
ZÁVĚREČNÁ PARTY ve Švandově divadle na Smíchově
Švandovo divadlo, Štefánikova 57, Praha 5 - Smíchov

Večer plný překvapení aneb Kdo zaváhá nežere.
Party v rytmu latino s DJ Mucho.

vstupné 40,- Kč

Od pátku do neděle bude od 13:00 na střeše Divadla DISK otevřena čajovna Čajový komfort - www.cajovykomfort.cz
Ideální místo k odpočinku od festivalového maratónu s hudbou a výborným čajem. Otevřeno pouze v případě pěkného počasí.