napis
Váš vzkaz: (vložíte šipkou)
D
(divadlo)
0
F
(film)
0
H
(hudba)
0
T
(tanec)
0
celkem
0

Sedmnáctý ročník festivalu Zlomvaz přináší mnoho změn. Jednou z nich je i „adopce“ časopisu Obratel studenty katedry Teorie a kritiky. Z původního Obratle se tak letos poprvé stanou speciální festivalová čísla časopisu Hybris.
Hybris vznikl jako platforma studentů magisterských ročníků KTK DAMU za tím účelem, aby reflektoval výuku, praxi, klauzurní výstupy a absolventská i mimoškolní představení absolventů nebo studentů především DAMU, ale i ostatních divadelních škol.
Festivalová čísla Hybris jsou pak připravována v mnohem širším složení redakce, jejíž součástí jsou nejen všechny ročníky KTK, ale i hosté z jiných vysokých škol, zabývajících se divadlem, filmem, tancem nebo hudbou.
Úkolem festivalových Hybris tak bude především zreflektovat soutěžní i nesoutěžní představení a vůbec celý program festivalu Zlomvaz, seznámit diváky s uplynulým dnem, nabídnout účinkujícím reflexi jejich práce a tvorby a v neposlední řadě také umožnit redaktorům vyzkoušet si specifickou práci ve festivalovém shonu.

Složení redakce festivalového zpravodaje Hybris-Obratel naleznete na jeho stránkách, včetně fotek jejich členů.