středa 18. května

12:30
40 min.
Řetízek
Judhišthira
JAMU
12:30
45 min.
Učebna 2
Prach a popol
VŠMU
12:30
70 min.
Učebna 3
Lidumor aneb Má játra jsou beze smyslu
JAMU
soutěž
14:00
80 min.
divadlo DISK
Viktor alebo vláda detí
VŠMU
16:30
50 min.
Učebna 2
Werther
DAMU
17:00
Učebna 1
Komédia o bohatci a Lazarovi
VŠMU
offprogram
17:30
60 min.
Divadlo DISK - ARCHA
Divadelní průvod
ostatní
offprogram
18:30
ARCHA
Oficiální zahájení festivalu
Dan Bárta & Robert Balzar Trio
Photolab
Planeta Nova DJ´s
ostatní

čtvrtek 19. května

offprogram
11:00
Zasedací místnost
Seminář o (novém) cirkusu
ostatní
11:00
35 min.
Učebna 1
Vzlet a pád Ikara Gubelkijana
DAMU
11:30
80 min.
Ypsilonka- VS
Za králikom
AU
12:30
70 min.
Učebna 3
Milenec
VŠMU
13:00
Řetízek
Sherlock Holmes: Pes
DAMU
offprogram
13:00
Hallerův sál
Prezentace magisterských projektů
ostatní
16:00
45 min.
Diskcafé
Edgar sweden psem
VŠMU
16:30
35 min.
Učebna 2
„Jsem ve Hvězdě.“ K.H.M.
DAMU
17:00
Řetízek
V kůži Alfréda Schwartze
DAMU
offprogram
17:00
Krásný Ztráty
EXHIBITION
ostatní
17:30
60 min.
Učebna 1
Ofélie
JAMU
soutěž
18:30
175 min.
divadlo DISK
Černé zvíře smutek
JAMU
offprogram
22:00
Folimanka
Zlomvaz Cup
ostatní
offprogram
24:00
DJ´s
ostatní

pátek 20. května

11:00
70 min.
divadlo DISK
Krvavá svadba
AU
offprogram
11:00
3 hodiny
Řetízek
Seminář o světelném designu
ostatní
offprogram
13:00
Hallerův sál
Prezentace magisterských projektů
ostatní
13:30
60 min.
Učebna 3 - scénické čtení DILIA
Huddersfield
DAMU
14:00
45 min.
Ateliér KALD
Nesladim
DAMU
soutěž
15:00
50 min.
studio Ypsilon - MS
Prevratanec
VŠMU
15:00
70 min.
Učebna 1
Milenec
VŠMU
15:30
60 min.
Učebna 3 - scénické čtení DILIA
Láska a peníze
DAMU
16:30
Řetízek
V kůži Alfreda Schwartze
DAMU
soutěž
16:30
60 min.
studio Ypsilon - VS
Slávičia večera
AU
16:30
Art of Can workshop
ostatní
17:00
30 min.
Učebna 2
Ela, Hela a stop
DAMU
offprogram
17:00
trakt Řetězová
Voyeur, taneční projekt (DAMU, JAMU, VŠMU)
ostatní
17:30
60 min.
Učebna 3 - scénické čtení DILIA
Vedlejší efekt
DAMU
soutěž
19:00
70 min.
divadlo DISK
Idiot
DAMU
offprogram
19:30
Café Montmartre
Varieté
ostatní
offprogram
22:15
divadlo DISK
Sometimes Orchestra
Jelení loje
ostatní

sobota 21. května

soutěž
12:00
160 min
divadlo DISK
Peer Gynt
DAMU
12:30
60 min.
Učebna 2
Casanova
VŠMU
15:00
50 min.
Literární kavárna v Řetězové ulici
Zápal
DAMU
15:30
55 min.
Řetízek
Back to Bullerbyn
DAMU
16:00
45 min.
Ateliér KALD
Nesladim
DAMU
soutěž
16:30
125 min.
studio Ypsilon - VS
Marlow
JAMU
17:00
100 min.
Učebna 2
Služky
DAMU
offprogram
18:00
trakt Řetězová
Voyeur, taneční projekt (DAMU, JAMU, VŠMU)
ostatní
19:00
Řetízek
Nože ve slepicích
DAMU
offprogram
20:00
divadlo DISK
Zakončení festivalu Zlomvaz
Gulo Čar
Jean Valjean Orchestra
DJ´s
ostatní