24. ročník studentského divadelního festivalu
3 – 6. 5. 2017
DAMU, Karlova 26, Praha

27 divadelních představení, 6 workshopů, 4 hudební večery, 3 společné snídaně! 

Podívejte se na náš trailer. :) 
Celofestivalové akreditace (hlavní program + offprogram) právě v prodeji! Pozor, omezený počet! :)
Možnost zakoupit offprogramové akreditace (všechny 4 večery za jednu cenu!) či vstupy na jednotlivé večery. 3.5 | 4.5 | 5.5 | 6.5

Pro čerstvé informace přímo z placu sledujte facebookovou událost!


13. 5. 2017

Prostě a jednoduše, DÍKY!
Vystupujícím souborům kapelám, DJ's, technikům, spolužákům z produkce, scénografům, fotografům, grafičce, webmasterovi, pedagogům, kuchařkám, sponzorům, partnerům, děkance a především vám, návštěvníkům! 🌷


V rubrice Obratel si můžete přečíst všechna letošní čísla včetně bonusového nedělního, které vyšlo pouze v online verzi. Do galerie postupně doplňujeme fotografie, jejichž autory jsou Oskar Helcel a Martin Netočný.

Zde na webu snad ještě jednou poděkování autorům stránek, grafičce Karolíně Kubišové za originální vizuál a Filipovi Novotnému za jeho zpracování do konečné podoby. Díky! 

Těšíme se na vás všechny zase za rok na festivalu, ahoj!
studenti druhého ročníku bakalářského cyklu produkce DAMU <3


5. 5. 2017

Gestapo chytilo a uvěznilo bohovníka proti fašismu, Viktora Lászla, v centru Prahy. Vy můžete být těmi, kdo mu pomohou uniknout a dostat se přes Paříž do Casablancy. Zformujte skupinku zachránců a vydejte se do nacistického vězení v Karlově ulici. 

Představení probíhá v tyto časy: 12.00, 12.45, 13.30, 14.45, 15.30, 16.15 a v tabulce zbývají ještě poslední volná místa! 


2. 5. 2017

Představení Kleiner Mann, was tun? bohužel zrušeno z důvodu hospitalizace hlavního herce. 
Omlouváme se za komplikace a věříme, že si v programu vyberete jiné zajímavé představení! :)


19. 4. 2017

Spuštěna rezervace workshopů! 

V programu jednotlivých festivalových dnů naleznete anotace konkrétních tvůrčích dílen, pro rezervaci místa vyplňte jednoduchý formulář. Jednodenní workshopy jsou zpoplatněny 50 Kč, své místo na dvoudenní dílně stvrdíte částkou 150 Kč.

Making performance with Zoja Smutny / Světelný design - světlo, prostor, čas / Základy herectví před kamerou / FB reklama prakticky pro divadlo a jiná umění / Dialogické jednání / Pokus o divadelní fotografii


20. 3. 2017

Zlomvaz bude!

Už několik měsíců pro vás připravujeme divadelní festival, oslovujeme studenty uměleckých škol, zajímavé řečníky pro diskuze a workshopy, kreslíme grafické návrhy a vymýšlíme večírky. Teď máme nový web, kde postupně odkryjeme všechny plány a body programu.

Sledovat nás můžete také na našem facebooku Zlomvaz – festival DAMU. Těšíme se na vás!